Implanty

Implantologia to nasza specjalność.

Dlatego każdego pacjenta otaczamy wyjątkową opieką, aby wyszedł z gabinetu w pełni usatysfakcjonowany swoim uśmiechem i naszymi usługami. Dzięki implantom założonym przez doświadczonego implantologa, Twój uśmiech będzie prezentował się idealnie.

Dla kogo implanty?

Bez wątpienia dla każdej osoby posiadającej ubytki. Implanty stomatologiczne stosuje się od ponad 40 lat i sprawdzają się z powodzeniem w jamie ustnej każdego pacjenta, bez względu na to, czy ubytek jest pojedynczy, czy brak jest większej ilości zębów. Nasz gabinet specjalizuje się w dziedzinie implantologii stomatologicznej od wielu lat, więc nie zastanawiaj się i przyjdź do nas już dziś!

Światowa jakość usług stomatologicznych.

Aby zapewnić pacjentom piękny uśmiech na długi czas, w naszym gabinecie stomatologicznym stosowane są implanty najwyższej jakości, produkowane przez firmy takie jak Astra Tech, Ankylos, czy Dents ply. Użycie technologii tych przedsiębiorstw pozwala nie tylko na zastosowanie implantów najwyższej, światowej jakości, ale także sprawia, że miejsca zabiegów goją się znacznie szybciej niż przy użyciu klasycznych implantów.

Implant dla każdego!

Nikogo nie zostawimy w potrzebie. Pacjentom nie mającym możliwości skorzystania z implantów zawsze proponujemy rozwiązanie alternatywne – leczenie protetyczne wsparte na implantach. Ten rodzaj leczenia stomatologicznego daje ogromny komfort użytkowania protezy zębowej, a także pozwala lepiej dbać o uśmiech każdego dnia – bez względu na wiek pacjenta.

Przebieg zabiegu.

Zabieg wszczepienia implantu polega na nacięciu dziąsła, następnie nawierceniu otworu odpowiedniego rozmiaru (odpowiada on rozmiarowi wcześniej wybranego implantu). W odpowiednio przygotowany otwór implantolog wkręca implant, a następnie sprawdza jego umocowanie. Musi on być osadzony stabilnie, nie poruszać się w żadną stronę. Powierzchnia przeznaczona do prac protetycznych jest zabezpieczana odpowiednią śrubą i starannie zaszywane jest dziąsło. Czas wykonania zabiegu wacha się od 1 do 3 godzin i dzięki znieczuleniu jest całkowicie bezbolesny.

Regeneracja kości, kontrola nad zabiegiem stomatologicznym.

Jeżeli zajdzie potrzeba, przed zabiegiem wszczepienia implantu wykonamy również regenerację kości szczęki. Rozwiązania firm takich jak Labex, czy Straumann dają lekarzowi 100 – procentową kontrolę nad przebiegiem zabiegu.

Gwarantujemy, że gabinet Medix opuścisz z pięknym uśmiechem!