jesteś pewien 1010

jesteś pewien 1010

Cześć i witaj. Wkrótce będziemy grać w gry z wyższej półki, które zostały niedawno wydane. Zbiera niesamowite i solidne recenzje jeszcze przed oficjalną premierą. Zwykle tak się nie dzieje, więc tak zwany szum wokół tego wydarzenia jest tak samo przesadzony, jak w przypadku każdego z wielu najwyższych szczytów w Azji. Jednak po recenzjach przetoczyła się ogromna fala nienawiści i kpin. I tu moje pytanie, w jakim celu?

Po ciekawej recenzji, która (i nie tylko) pojawiła się na portalu PPE, zauważyliśmy komentarze, które oprócz tego, że były bezużyteczne i bezsensowne, były również bardzo irytujące. Co nie może być darmowe w świecie 10/10. Czemu? Bo to gra Sony? Czy ktoś ma problem z Santa Monica Studio? Lub po prostu załóż, że trafia w ten komentarz, a nie inny tylko dlatego, że może.

Nie ma idealnych gier wideo. Zawsze można było zrobić coś lepszego. Nawet jeśli poziom jest przypisany, otrzymuje najlepsze oceny i najlepsze uznanie. W najnowszym GOW nie jest to takie ważne. To tytuł, który niesie ze sobą wiele nadziei. Tak jak pisałam w poprzednim poście, nie podoba mi się kierunek, w jakim zmierzają ostatnio nowe akapity. GOW może dać mi nadzieję, że nadal mogą to robić i tworzyć gry, w które uwielbiam grać ponownie i grać na pełnych obrotach.

Wszystko wskazuje na to, że bazując na zwykłych graczach i koneserach gier i branży, a nie hejterach, maruderach, fanboyach i wszelkiego rodzaju konkretach, ostateczny Kratos powinien być produkcją epicką, bardzo grywalną, nawet nie dopracowaną, będzie coś, co zmusi nas do odtworzenia wideo Gry. I o to w tym wszystkim chodzi. Potrzebuję takich produkcji. I nie ma znaczenia, skąd pochodzą.

Czy oczywiste wady są ważne, czy jest to tylko wybór dla samego wyboru? Często powtarzam, że zawsze są dwie strony medalu. Więc oczywiście i nie. Tak, w końcu fajnie by było, gdyby GOW pojawił się w tym przypadku wyłącznie na obecnym Sony PlayStation 5 i pokazał jeszcze większy potencjał. Nie, choć tytuł może pochodzić z innego świata na PS4, nie traci na swojej epickości, gameplayu, sympatii i tym podobnych. I z tego, co już wiemy, z poprzedniej konsoli wyciśnięty został cały sok, a sam Kratos będzie żegnał się z najlepszymi zespołami w historii, które dostarczyły nam tak wielu wspaniałych chwil. Jeśli chodzi o PS5, będziemy mieć hiperrozdzielczość, świetną płynność, piękne otoczenie, niesamowitą historię, a co najważniejsze, nie kosztem rozgrywki, kochanie, wszystko razem. Dodatkowo możemy wybrać tryb, który najbardziej nam odpowiada. Co jeszcze byś chciał? dobrze proszę

Mega hit, wielki hit? Można było się spodziewać, że Sony dostarczy. Moim głównym zmartwieniem było to, czy para ustatkuje się, gdy minie początkowa radość i entuzjazm. Bardzo się cieszę, że tak nie jest i po jednym z komentarzy nie mam wątpliwości:

„ROZGRYWKA JEST WSPANIAŁA OD POCZĄTKU DO KOŃCA, SĄ CICHE I MOCNE MOMENTY, ALE NIE MA TRWANIA. PRZESTAŃCIE, CZEGO MUSIMY CZEKAĆ LATA NA TEN TYTUŁ, TO WSZYSTKO, CO KOCHAM W GRACH, TWORZONE I DOSTARCZANE JAK ŻADNE INNE”

I kupuję to. Bo to jest sport, którego szukam. Muszę grać w takie gry jak najczęściej, a nie co kilka lat. I dlatego wciąż to doceniam. Jeśli bierzesz do ręki gamepada i czujesz, że w pewnym momencie przeżyjesz coś niesamowitego, ekscytującego, a po wskazówce staniesz i posiedzisz chwilę, to wracam do gry. Chcę, aby twórcy otrzymali jak najwięcej kopii w setkach tysięcy dolarów za 4 lata ciężkiej pracy. Aby producenci tacy jak Sony, MS i inni mogli zobaczyć, że chcemy i chcemy gier wideo takich jak ta. I że nie musimy czekać tak długo. GOW musi sprzedawać. Ale nie dlatego, że to były Sony, ale dlatego, że gry muszą odejść, bo inaczej prawdopodobnie będą szczyty.

I nie przejmowałbym się złośliwościami, kłótniami, bezpodstawną krytyką i wulgaryzmami. Bo trzeba się dobrze bawić, dobrze się bawić, czerpać z tego jak najwięcej. Ponadto życzę epickiej przygody, wzruszeń i zachwytów w każdej sekundzie tytułu.

/r/n

Cieszmy się tymi pięknymi produkcjami, tworzonymi z pasją, wizją, szerokim przedziałem cenowym, przez kilkadziesiąt godzin. Bo to nie jest takie oczywiste w dzisiejszych czasach. I o to w tym wszystkim chodzi, prawda? Jeśli tytuł spełni to, czego ostatnio oczekuję od gier, dam mu nawet 11/10. I czy to coś zmieni? nie To nadal będzie powrót do zdrowia, o którym marzę. I nie obchodzi mnie, czy przeciwnik na to pluje. Głównym czynnikiem jest to, że zwykli gracze mogą się dobrze bawić, ty i ja.

W myślach, po ciężkim dniu pracy, już widzę siebie siedzącą wygodnie z tamponem w dłoni i chłonącą atmosferę i zastanawiającą się, jak to możliwe? Z uśmiechem od ucha do ucha, że coś się zmieniło i nadzieją na przyszłość. By móc na koniec powiedzieć - dziękuję. Tego oczekiwałem, tego oczekiwałem i tego właśnie potrzebuję. 10/10

I jak mówią, w tym przypadku weź dei lan.

Do 9.11. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu.

Lub jeśli GOW ma to coś

Powróci zaufanie i nadzieja w handlu

inne będą pasować

Wesprę producentów i kupię fabrycznie nowy.

Będę miał jedną rzecz do przedyskutowania z innymi, uwielbiam to.

Właśnie tego chciałem

Zobacz wyniki Głosy: 186