Aktualności

IMPLANTODROM

W dniach 4-5 kwietnia 2014 roku w Warszawie odbyła się kolejna edycja Implantodromu, czyli wysokiej klasy szkolenia implantologicznego, w którym udział wzięła również Pani Dr. Ewa Duraj. Wiedza była przekazywana w sposób praktyczny i teoretyczny. Każdy dzień szkolenia był odpowiednio podzielony na część wykładową i praktyczną, wiedzę uczestnikom przekazywali światowej sławy stomatolodzy. Na kursie były poruszane takie tematy jak : kompleksowe planowanie leczenia implantologicznego., innowacyjne rozwiązania w implantologii, czy podejmowanie właściwych decyzji w trakcie estetycznego leczenia implantologicznego.

Mamy nadzieję, że wiedza pozyskana na Implantodromie pozwoli nam na usprawnienie leczenia implantologicznego wykonywanego w naszym gabinecie.


„Włoskie spotkanie osteologiczne pod Wawelem” - kurs osteologiczny i uczestnictwo Pani Ewy Duraj.

Jak sam tytuł newsa i jednoczeście kursu wskazuje, odbywał się on w Krakowie w dniach 14-15 marca 2014 roku. Na każdy dzień odbywania się kursu przewidziane były sesje wykładowe z zakresu osteologii w kortykotomii, planowania leczenia ortodontycznego, a także prezentowane były nowoczesne techniki leczenia. Po sesji wykładowej następowały zajęcia praktyczne. Pod okiem prowadzących uczestnicy kursu mogli nauczyć się nowych technik leczenia chirurgicznego, planowania leczenia pod kątem kortykotomii, a także leczenia powikłań występujących w tkankach miękkich przy leczeniu ortodontycznym, czy regeneracji ubytków kostnych pionowych wokół zęba.

Mamy nadzieję, że wiedza pozyskana na kursie pozwoli wielu naszym pacjentom dojść do pełni zdrowia i pięknego uśmiechu. :)