O naszym zespole

dr n. med. Ewa Duraj

Tytuł doktora nauk medycznych zdobyła w 2005 roku na Akademii Medycznej w Białymstoku. , a już w 2007 roku mogła pochwalić się specjalizacją z chirurgii stomatologicznej.

Doktor Ewa Duraj wiedzę zawodową zdobywała nie tylko na renomowanych uczelniach jak Curriculum of Oral Implantology – Uniwersytet im J. W. Goethe we Frankfurcie nad Menemczy Kois Center w Seattle, ale też w trakcie licznych staży i szkoleń w kraju i za granicąm. in. w Niemczech, Francji, Włoszech, Szwecji czy Stanach Zjednoczonych.

Doświadczenie to poparte jest licznymi, honorowanymi na całym świecie certyfikatami i dyplomami, ale też,co ważniejsze dużym zaufaniem i uznaniem jakim cieszy się wśród swoich pacjentów i„kolegów po fachu”.

Od początku swojej kariery lekarskiej Pani doktor miała jasno określone priorytety, wśródktórych pierwsze miejsce zawsze należało do pacjenta. Dzięki temu dziś jest jednym znajlepszych specjalistów w dziedzinie chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Specjalizuje się w technikach regeneracji tkanek, estetycznej odbudowie protetycznej na wszczepach,periodontologii oraz mikrochirurgii plastycznej dziąsła.

 Wiedzę i umiejętności implantologiczne zapoczątkowane w 1998 nieustannie poszerza w wielu specjalistycznych ośrodkach implantologicznych na całym świecie. Od 2007r. specjalizuje się także w zabiegach mikrochirurgii ortodontycznej - Kortykotomii wyrostka zębodołowego.

Jest  członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, działającej w strukturachMiędzynarodowej Federacji IFED oraz Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego działającego w ramach European Federation of Periodontology (EFP)Od 1994 roku prowadzi prywatną praktykę oraz pracuje w Klinice ChirurgiiSzczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

 W latach 2008 - 2011 praktykowała w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od 2011 asystuje w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.