Biały, zdrowy uśmiech, białe i zdrowe zęby

Piękny, biały a przy tym zdrowy uśmiech daje poczucie pewności siebie, otwartości a także pozwala bardziej cieszyć się życiem. Dziś dbając o zęby, warto zadbać także o ich wygląd. Dlatego mój gabinet stomatologiczny ‘Medix’ z Białegostoku posiada wiele różnych, niezwykle skutecznych metod, które są w stanie poprawić estetykę zębów. Techniki ich wybielania stosowane u Mnie są uważane za niezwykle skuteczne, innowacyjne a do tego bardzo przyjazne oraz nieinwazyjne dla organizmu.

Białe zęby i zdrowy uśmiech? Z ‘Medix’ to absolutnie możliwe

Aby zapewnić sobie białe zęby i zdrowy uśmiech warto podjąć się kilku prostych zabiegów, które mają ma celu poprawić samą ich estetykę. Gabinet stomatologiczny ‘Medix’ proponuje dla swoich pacjentów:

  • fluorowanie – pojedynczego, części lub wszystkich zębów,
  • usuwanie osadów – za pomocą past, laserowo lub przy użyciu specjalistycznych preparatów,
  • usuwanie kamienia – w oparciu o najnowsze techniki,
  • reminalizacja zęba.

Każdy z tych zabiegów ma zwiększyć estetykę zębów i sprawić, że na twarzach pojawi się biały i zdrowy uśmiech. Zabiegi, które mają na celu zwiększyć estetykę zębów wykonuje się za pomocą:

  • naświetlania – które ma nie tylko wybielić zęby, ale i wzmocnić ich szkliwo,
  • lasera,
  • specjalnych żelów.
  • past.

Każda z tych metod dobrana jest do potrzeb i predyspozycji konkretnego pacjenta. W zależności od predyspozycji i wymogów konkretnych osób dobiera się wybraną system, który ma wydajnie poprawić, jakość zębów, wybielić je i solidnie wzmocnić.

W ‘Medix’ konsultacje stomatologiczne pozwolą uzyskać piękny, biały uśmiech

W moim gabinecie stomatologicznym ‘Medix’ możliwe jest uzyskanie szczegółowych informacji o profilaktyce i skutecznym dbaniu o zdrowy uśmiech. Dobór past, żelów czy praktyczne wskazówki pozwalające cieszyć się pięknymi, białymi zębami to nieliczne porady, które uzyskają Państwo na miejscu, w moim białostockim gabinecie.

Serdecznie zapraszam do szczegółowego zapoznania się z moja ofertą. Pozwoli ona cieszyć się pięknym uśmiechem, o którym marzą wszyscy moi pacjenci.