Leczenie i usuwanie zębów pod narkozą

Nie musisz się bać – nasza stomatologia w znieczuleniu ogólnym

Stomatologia w znieczuleniu ogólnym obejmuje wszystkie zabiegi, jakie wykonuje specjalista stomatolog przy wyłączeniu świadomości Pacjenta za pomocą narkozy. Do niedawna była ona dostępna wyłącznie w warunkach klinicznych, dla osób ze wskazaniami medycznymi.

Teraz kompleksowe zabiegi z zakresu stomatologii w znieczuleniu ogólnym dostępne są również w naszym Gabinecie na Twoje życzenie, bez konieczności czekania w długich kolejkach. Dzięki temu nie tylko nie musisz tracić cennego czasu, ale przede wszystkim nie musisz doświadczać traumy związanej z usuwaniem, czy nawet leczeniem zębów. Bez względu czy będziesz to Ty, czy Twoje dziecko - zadba o to doświadczony anestezjolog.

Słowo o leczeniu zębów pod narkozą

Leczenie zębów pod narkozą jest metodą coraz częściej stosowaną nie tylko ze wskazań medycznych, ale także na życzenie Pacjenta. Pozwala na kompleksowe uzupełnienie ubytków próchnicowych podczas jednego zabiegu, nad którego przebiegiem czuwa anestazjolog.

Leczenie zębów pod narkozą jest szczególnie polecane w przypadku dzieci, osób niepełnosprawnych oraz wszystkich tych, którzy pragną zadbać o siebie oszczędzając sobie bólu i stresu związanego z zastosowaniem metod tradycyjnych, zwłaszcza przy leczeniu kanałowym, szyjek zębowych czy tzw. zębów mądrości.

A teraz o usuwaniu zębów pod narkozą

Usuwanie zębów pod narkozą daje Pacjentom ogromny komfort wyłączenia świadomości podczas często skomplikowanego zabiegu ekstrakcji. Pozwala stomatologom skupić się maksymalnie na pracy w polu operacyjnym, dzięki temu konieczne czynności przebiegają sprawniej, a Pacjent po wizycie zachowuje tylko dobre wspomnienia.

Usuwanie zębów pod narkozą to podobnie jak w przypadku leczenia, metoda polecana dzieciom, osobom niepełnosprawnym oraz wszystkim tym, którzy odczuwają strach przed wizytą u stomatologa.

Ankieta