Leczenie chorób przyzębia - parodontoza Białystok

Leczenie paradontozy nie musi być koszmarem

Choroby przyzębia, do których zalicza się paradontoza, należą do bardzo  powszechnych. Z powodu niskiej świadomości społecznej i lęku przed kontaktem ze stomatologiem, często jej objawy są lekceważone. Tymczasem leczenie paradontozy wcześnie wykrytej wcale nie musi być ani trudne, ani uciążliwe. Trzeba tylko jak najszybciej odwiedzić doświadczonego specjalistę.

Przekonaj się, że z naszym białostockim zespołem, paradontoza nie wygra

W naszej Placówce mamy doświadczenie w leczeniu paradontozy i innych chorób przyzębia w różnych stadiach. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom przy współpracy z Pacjentem, udaje się je nam skutecznie pokonać.

W celu wsparcia leczenia i regeneracji kości wykorzystujemy technologię firmy Straumann o nazwie Endogaim. Dzięki temu rozwiązaniu proces odbudowy kości jest zbliżony do naturalnego rozwoju uzebienia w fazie embrionalnej. Ponadto produkty Osteobiol Apatos i Gen-Os rozprowadzane przez firmę Medilab stosowane w naszym gabinecie idealnie sprawdzają się przy uzupełnianiu ubytków w jamie ustnej naszych pacjentów.

Zachęcamy do konsultacji z naszymi specjalistami w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości co do stanu przyzębia, aby jak najszybciej wykluczyć chorobę lub podjąć jej leczenie.