Wybielanie zębów Białystok

Wybielanie zębów PrevDent CrWR

System do wybielania zębów i naprawy szkliwa PrevDent CrWR jest stosowany w moim gabinecie stomatologicznym Medix z Białegostoku .Polega on na zastosowaniu aktywnej substancji wybielającej:  6% nadtlenek wodoru (6% H2O2) połączonej z nano-hydroksyapatytem. Całość tworzy doskonały system wybielający zęby.
 

Od 7 do 8 odcieni bielsze zęby w około 1 godzinę

- przy użyciu lampy lub bez

 
PrevDent CrWR jest bezpiecznym systemem wybielającym zęby stosowanym w moim gabinecie stomatologicznym Medix w Białymstoku. Ten nowoczesny i innowacyjny system wybielania zębów jest w pełni zgodnym z wymogami UE. Procedura PrevDent CrWR odróżnia się od innych produktów wybielających zęby dostępnych w gabinetach  stomatologicznych,  i polega na zastosowaniu nano-hydroksyapatytu.
 

Wybielanie zębów połączone ze zmniejszeniem ich nadwrażliwości

 
Szeroko zakrojone badania i literatura wskazują, że nano-hydroksyapatyt mineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Zęby stają się jaśniejsze, bielsze i zdrowsze. System PrevDent CrWR przywraca ich naturalną biel, a pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.

 

Na procedurę Prevdent składają się trzy etapy:

 
 1. Wybielanie zębów poprzez usuwanie z nich plam:
  Etap ten poprzez użycie „Stain Removal” usuwa głęboko osadzone w zębach plamy. PrevDent „Stain removal" to zaawansowana kombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego  tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy. Dzięki temu zęby są idealnie wybielone a sam zabieg przeprowadzany w moim gabinecie stomatologicznym Medix z Białegostoku jest w pełni bezpieczny.
 2. Wybielanie
  W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, która dzięki temu jest w stanie wejść w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie. Dzięki tak wykonanemu zabiegowi, pacjenci wychodzący z mojego gabinetu stomatologicznego Medix znajdującego się w Białymstoku, mają nie tylko zęby w pełni wybielone, ale także są one zdrowsze i bardziej odporne na wszelkiego rodzaju czynniki.
 3. Naprawa szkliwa
  Zastosowanie PrevDent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nano-hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnie zęba, pozostawiając pacjenta ze zdrowym, białym uśmiechem i bez nadwrażliwości. Jest to etap końcowy a przy tym niezwykle ważny przy kompleksowym wybielaniu zębów.

 

Pasta Prevdent – zastosowanie przy wybielaniu i mineralizacji zębów

 
Pasta Prevdent to idealny produkt, który kompleksowo zajmuje się wybielaniem zębów. Jest on w pełni polecany przez mój gabinet stomatologiczny Medix z Białegostoku. Prevdent to pasta która przede wszystkim:
 • jest opatentowaną pastą zawierającą unikalne połączenie nano-hydroksyapatytu i ksylitolu,
 • ma w 100 % naturalne i bezpieczne działanie,
 • pomaga naprawić uszkodzone szkliwo,
 • eliminuje bolesną nadwrażliwość zębów,
 • naturalnie wybiela zęby przywracając właściwe wartości szkliwa,
 • nadaje połysk wybielonym zębom,
 • zapobiega przebarwieniu zębów przez uszczelnienie ich powierzchni,
 • zawiera ksylitol dla dodatkowej ochrony wybielanych zębów.
 
Cząsteczki nano zawarte w paście są dokładnie takie same jak naturalny składnik szkliwa i zębiny. Jest to główny  powód, dlaczego pasta Prevdent  powoduje dokładne wypełnienie ubytków hydroksyapatytu w zębie i szczelnie wypełnia kanaliki  zębinowe. Szkliwo zostaje odbudowane, nadwrażliwość zanika, powierzchnia wybielanego nią zęba staje się znów gładka, a uśmiech jaśniejszy.
 
Zawarty w paście ksylitol sprzyja likwidacji płytki nazębnej. Jego zastosowanie sprawia, że bakteria Stroptococcus mutans - główny czynnik etiologiczny powstawania próchnicy - nie jest w stanie strawić zęba i czyni go bardziej bezpiecznym.