Zagraj w MORE88 NHL 22

Zagraj w MORE88 NHL 22

Po raz pierwszy od siedmiu lat, podstawowa kolekcja hokejowa kanadyjskiego studia Electronic Arts otrzymuje wreszcie zupełnie nowy silnik graficzny, dzięki czemu edycja 2021 jest jeszcze wygodniejsza.

Sterowanie w całej grze jest takie samo, jak w poprzedniej odsłonie tytułu. Obrona pozostaje słaba, przeciwnicy i koledzy z drużyny mogą mieć dziwne reakcje, podania nie zawsze trafiają tam, gdzie chcesz, a problematyczna faza jest często niezrównoważona. Jeśli chodzi o rozgrywkę, największą zmianą jest dodanie zdolności Superstar X-Factor . Są podzielone na dwie kategorie: umiejętności strefowe i umiejętności supergwiazdy i są dostępne dla dwóch typów graczy. Zdolności strefowe są szczególnie definiujące i zarezerwowane dla graczy X Factor , takie jak: Sidney Crosby i jego zdolność Beauty Backhand Zone. Zdolności supergwiazd są bardziej szczegółowe i mniej potężne, jak np. B. Ulepszone strzelanie lub lepsza mobilność podczas zmiany kursu. Konkurent X-Factor może mieć umiejętności obszarowe i supergwiazdy, podczas gdy ten ostatni może mieć tylko określone talenty. Musisz wiedzieć i przejrzeć, który gracz ma jaką wiedzę. Na przykład: Sebastian Aho może służyć swoim kolegom z drużyny niezbyt łatwymi podaniami. Z drugiej strony nie można ślepo zakładać, że kontrolowanie takiego uczestnika oznacza, że zawsze będzie zdobywał punkty. Niektórzy hokeiści mają doświadczenie przejściowe, inni są bardziej skoncentrowani na grze defensywnej itp.

NHL 22 zawiera wszystkie tryby zabawy, które pojawiły się w poprzedniej odsłonie tego sportu, ale nie oferuje wiele nowych. Niestety poprawki, takie jak nowe profity dla Hockey Ultimate Team, poprawa jakości życia w World of Chel i ulepszona fizyka krążków we wszystkich trybach, nie są tak zauważalne, aby naprawdę poczuć chłód, którego potrzebujesz tutaj. W przypadku Be a Pro system progresji został całkowicie przebudowany. Wizja stworzenia własnego zawodnika jest ciekawa, a pomysł poprowadzenia tego gracza przez sezon brzmi jak fantastyczna myśl z punktu widzenia rozgrywki. Skupienie się na jednym graczu i jego pozycji może sprawić, że gra będzie mniej przytłaczająca, zwłaszcza biorąc pod uwagę wyjaśnienie, że stworzona postać ma nieustanną krzywą postępu w całym trybie. To zabawne, jak różne krzaki talentów mają niewielki wpływ na wydajność, poza zauważalnym wzrostem statystyk. Nadal będzie niespodzianką dla graczy, którzy rozpoczynają ten tryb po raz pierwszy. Niestety, wady fabuły, oświetlone przytłaczającym komentarzem i nudnymi dialogami w stylu wywiadów, szybko pokazują, że ten tryb wymaga znacznie więcej praktycznych funkcji.

W przypadku World of Chel , podobnie jak Be a Pro , sport jest bardzo porównywalny do zeszłorocznej premiery. Również samo wprowadzenie do trybu wygląda, jakby zostało skopiowane i wklejone z edycji 2020. Ta franczyza z kolei pozwala zatrudniać i zwalniać wszystkich trenerów i może dodać dużo więcej głębi. Projekt rozszerzenia również powraca, ponieważ został ogłoszony jako zupełnie nowy tryb.

Ogólna rozgrywka przez pierwsze kilka minut gry wydaje się nieco inna niż w ciągu ostatnich 12 miesięcy, wolniejsza i zdrowsza. Zarządzanie ciałem jest teraz dobrze wyważone i w niektórych przypadkach dość łatwo jest przeoczyć krążek. Gra defensywna jest znacznie lepsza i raczej niezbędna. Niestety bramkarze wciąż mają problemy z podchodzeniem bardzo blisko słupka i nie reagują wystarczająco dobrze na zbiórki. Sztuczna inteligencja jest rzadko karana, choć same kontrowersyjne wydarzenia są obserwowane mniej. Lekkie pchnięcie lub podniesienie kija przez gracza zwykle skutkuje karą, której gra AI nie może zrozumieć. Mimo pewnych innowacji nie można oprzeć się wrażeniu, że nowa edycja może po dobrej zabawie przypominać poprzednika.

/r/n

NHL 22 zyskał nieco więcej realizmu w sporcie dzięki zmianie silnika. Krążek lepiej reaguje na przeszkadzające kije, podczas gdy reakcja na kolizje graczy jest bardziej naturalna. Wersja 22 nie zawiera większych zmian, jednak niektóre są tak zauważalne, że powrót do poprzednich lat jest wyczerpujący.